امروزه دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد یکی از ملزومات اساسی هرمجموعه کسب و کار است و سرویس پهنای باند اختصاصی آترین نت پل ارتباطی شما با اینترنت در سطح تجاری و خدماتی و آموزشی است و به شما کمک می کند تا از امکانات بهتر و مطمئن تر جهت دریافت و ارسال اطلاعات نسبت به رقبای خود بهره مند گردید.

آترین نت  توانایی انتقال پهنای باند اختصاصی در هر نقطه و با هرسرعتی را دارا می باشد و با استفاده از سرویسهای انتقال همچون mpls - vpls - ptmp بر بستر فیبر نوری و یا بستر اینترانت توانایی سرویس دهی در کلیه نقاط را دارا می باشد و با تکیه بردانش مهندسین بخش فنی شرکت و پشتیبانی 24 ساعته ضریب دسترسی بالای 95% را تضمین می کند.

این شرکت با همکاری شرکای تجاری خود امکان ارائه پهنای باند اینترنت با دسترسی به سه مسیر  (gateway) اصلی کشور دارا می باشد و به مشتریان خود این امکان را میدهد که در صورت بروز مشکل در یکی از شاهراه های ارتباطی منطقه خاورمیانه ( کانال سوئز - فیبر دریایی سوئز- پزوژه EPEG و یا فالکون ) به سهولت مسیر پهنای باند را تغییر دهند که این امر قطعی و اختلال در پهنای باند را به حداقل استاندارد ها جهانی می رساند.

 

SERVCO
          • دارای مجوز کشوری ارائه خدمات ارتباطی ثابت (.Servco)

 

• +ADSL2

ارائه اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی آن یکی از فعالیت های این شرکت  می باشد که امکان استفاده اینترنت ارزان و باسرعت ایده آل را برای کاربران خانگی و مشاغل کوچک فراهم می آورد.

 

اعضای هیات مدیره :

آقای مهرداد فلاحی

آقای مهدی تکلو

آقای محسن بهرامی

 

 

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates